İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Büro elemanı

Merhabalar büro sekreteri olarak iş arıyorum. Lise mezunuyum. Bir çok iş tecrübem vardır. Büroda yemek yapmak , temizlik , telefonlara bakmak, dosyaları düzenlemek gibi işleri yapabilirim.

Emine BahçeGenel

İl dışı işlerinize yardım-Tevkil

İzmir Barosu'na kayıtlı Avukat olarak İzmir merkezde görev yapmaktayım. Buradaki işlerinizde yardımcı olabilmek isterim. Ayrıca içtihat programlarına sahip olup karar araştırması vs. hususunda ya da dilekçe yazımında yardımcı olabilirim. Kvkk alanında ve Aynı zamanda Dokuz Eylül üniversitesi özel hukuk alanında Yüksek lisans yapmakta olduğumdan özellik arzeden davalarınızda yardımcı olabilirim.

Fatma YağızAvukat Arayan Avukat

TEVKİL

ANTALYA BAROSUNA KAYITLI AVUKATIM. ANTALYA VE İLÇE ADLİYELERİNDEKİ DURUŞMA, İCRA VB. İHTİYAÇLARINIZDA DESTEK OLABİLİRİM.

RABİA NUR YALÇINGenel

Stajyerim

21 yaşındayım adalet önlisansdan bu yıl mezun olacağım. Şimdiden işi öğrenmek istiyorum. Deneyimim yok. Avukat yanı, katiplik, adliyede çalışabilirim. Lütfen ulaşın.

Şerife AladağGenel

Mesleki Yardım

Ankara merkez , batı (Sincan) adliyesi ve ek hizmet binalarındaki durusma ve davalarin takibinde meslektaşlarıma yardımcı olabilirim

Av. Bayram HakverdiGenel