İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

tevkil ve dosya takibi

*BAĞIMSIZ ÇALIŞAN OLARAK ANLAŞMAK ÜZERE* KAYSERİDE Kendi ofisimde 1 yıldır bağımsız avukatlık yapmaktayım mesleki tecrübem 2 yıldır. İş yoğunluğumun fazla olmaması dolayısıyla duruşma, icra, dilekçe... gibi dosya takibi için gerekli işlemlerde kayseri ve çevre iller için meslektaşlarıma yardımcı olmak isterim.

av. sultan aşıkİl Dışı Duruşma

ADANA AVUKAT

Adana Barosuna kayıtlı 6047 sicil numaralı avukatım. İş yoğunluğumun az olması sebebiyle Adana merkez ve ilçelerdeki icra ile ilgili işlemlerde, arabuluculuk toplantılarına katılma ve süreci yürütme, duruşma takibi ve dilekçe yazımı ,kurumlardan evrak temini, ifadeye katılma ve benzeri işler konusunda yardımcı olabilirim.

SENEM SEYİSİl Dışı Duruşma

TEVKİL

Eskişehir Barosu'na kayıtlı serbest avukat olarak avukatlık mesleğimi icra etmekteyim. Gerek Eskişehir ilinde gerekse Eskişehir ilçelerde yer alan her türlü hukuki işlerinizde yardımcı olabilirim.

Ömer AYTAÇİl Dışı Duruşma

Tevkil yardımlaşma

Ankarada her türlü duruşma ve resmi işlem takibini ücreti mukabilinde yapabilirim. (0 531 829 98 50)

Meltem Ertürkİl Dışı Duruşma

Büro elemanı

Merhabalar büro sekreteri olarak iş arıyorum. Lise mezunuyum. Bir çok iş tecrübem vardır. Büroda yemek yapmak , temizlik , telefonlara bakmak, dosyaları düzenlemek gibi işleri yapabilirim.

Emine BahçeGenel

İş ortağı arıyorum.

Ankara'daki ofisimden iş ve duruşma takibi yapabilirim.

Şevval Köseİl Dışı Duruşma