İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Avukat Katipliği

1995 doğumluyum. Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet MYO Adalet Programı mezunuyum (2016). İleri klavye kullanımı dersi aldım .9. Adalet Meslek Yüksekokullları Ulusal Klavye Yarışmasında 17. oldum. Hukuk bürolarında avukat katibi olarak çalışmak istiyorum.

Emine KARAYAKAKatip İş Arayan

Avukat Katipliği

Uşak Adalet M.Y.O sosyal güvenlik mezunu. Hukuki bilgi yeterliliğine kısmen sahip, yeni deneyimlere ve gelişime oldukça açık, bilgisayar donanımı yeterli, On Parmak F klavye Türkiye 3. sü ve bu yolda alınan bir sürü sertifika. Gelişime açık ve diksiyonu yeterince düzgün bir birey. Yaş:20

Hüseyin KayaKatip İş Arayan

Avukat Katipliği

Hukuk Bürolarında katip olarak görev almak istiyorum. Öğrenim Durumum: Lisans: Anadolu Üniversitesi İşletme Önlisans: Afyon MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Askerlik Durumu: Yaptı-Jandarma Ehliyet: (B) sınıfı Ehliyet Veriliş Tarihi: 10/12/2007 Bilgisayar İşletmenliği Belgesi: Var Onparmak Klavye Bilgisi: Var Medeni Durum: Bekar İş Deneyimi: Anayurt Yayınlarında 3 yıl satış görevlisi ve ön muhasebe personeli olarak çalıştım.

Yasin ToyKatip İş Arayan

Avukat Katipliği

Bolvadin Adalet Meslek Lisesi 2016- 2017 Mezunuyum Daha Önce AV Umut Çakır AV Uğur Murat Hayran' ın yanında çalıştım. iş konusunda kendimi yeterli görüyorum. Devamlı olarak çalışacak bir iş arıyorum.

Merve Nur ÖZDEMİRKatip İş Arayan

Büro sekreteri

Kocatepe Üniversitesi tıbbı dökümantasyon ve sekreterlik mezunuyum.10 parmak bilgim vardır. Uzun süreli çalışmak üzere iş arıyorum.

Aysel KaraerKatip İş Arayan

Avukat katibi olarak Görev almak İsterim

Ön Muhasebe İdari İşler ve evrak düzen ,kontrol,Takip deneyim sahibiyim.

İsmail TÜFEKKatip İş Arayan