İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Kendimi eğitip geliştirebileceğim tam zamanlı çalışacağım hukuk burosu arıyorum

Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Adalet Myo ve Kamu Yönetimi mezunuyum. 11 yıldır Afyonkarahisarda Av. Celal Mümtaz Akıncı , Av. Mehmet Emin Özgüven Av. S. Selcen Hıdıroğlu ve Av. Ömer Kılınç vb. hukuk bürolarında avukat katibi ve yönetici asistanı olarak çalışmaktayım.Dava ve icra takip konusunda dava açılış dilekçesi cevap dilekçesi cevaba cevap dilekçesi delil dilekçesi haciz satış icra takibi vb. gibi konularda deneyim sahibiyim. Martı Sinerji İcra Pro vb. gibi programların kullanımına hakimim. Okulumda devam zorunluluğu olmaması nedeniyle sadece sınav dönemlerinde okula gidip gelmekteyim.Bu nedenle sürekli olarak okul dönemi içerisinde de yanında çalışıp daha fazla deneyim kazanabileceğim hukuk bürosu arıyorum. Saygılarımla!

CEMİL SANDUVAÇGenel

Avukat Katipliği

Süleyman Demirel Üniversitesi Adalet MYO mezunuyum. 10 Parmak F klavye yazabiliyorum. Hem staj hemde sonrasında çalışıp kendimi geliştirebilmek için avukat yanında iş arıyorum.

Hüsna GüntinKatip İş Arayan

Katip is arayan

27 yasinda adalet mezunuyum. Bilgisayar ve f klavye sertifikalarim var. Hukuk bürosunda çalışmak istiyorum.

Ayten yoldaşKatip İş Arayan

Avukat katipligi

Bilgisayar programcılığı mezunuyum. Hukuk burosundasekreterlik işi arıyorum.

Aysel yıldızKatip İş Arayan

HARİCEN

2008 YILINDAN İTİBAREN TAKİP ELEMANLIĞI YAPMAKTAYIM. ŞEHİR DIŞINDAKİ AVUKATLARIN İSTANBULDAKİ DOSYALARI İLE İLGİLENEBİLİRİM. HACİZ İŞLEMLERİNİ YAPABİLİRİM.

Elif GüneyKatip İş Arayan

Avukat katipligi

4 yıllık lisans mezunuyum 10 parmak f klavyeye hakimim 2 yillik bilgisayar bolumu programlama ve yazilim donanim bolumunu bitirdim. Avukat katipligi hakkinda bilgim vardir bilgisayar programlarina hakimim. Netsis,mikro,autocat.

Özgür yağızKatip İş Arayan