İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Asistanlık

Büro yönetimi ve yönetici asistanligi mezunuyum Afyon meslek yüksek okulu Bölüm 3. Yum Afyon da ikamet ediyorum

Ümmü DİNARLIGenel

Acil İş ariyorum

Temizlik katiplik

Hatice özbakanGenel

Avukat bürosu sekreterlik

İnsanlarla iletişimimde güler yüzlü diksiyonu düzgün biriyim öğrenmeyi çok severim önlisans sosyal bilimler 2.sınıf öğrencisiyim çalışkanım yaşım 43 evliyim iki oğlum var misafir ağırlama telefonlara bakma ve büroyu düzenli halde tutacak biriyim kendime son derece güvenliyim adliye yakınlarında oturuyorum (Afyonkarahisar merkez)

Neşe GürsoyGenel

İCRA KATİBİ

şehir dışı sorunu olmayan tecrübeli icra katibi arıyoruz.

Av.Mehmet ÇINARGenel

Sürekli çalışabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim hukuk bürosu arıyorum

Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Aynı zamanda Adalet Myo ve Kamu Yönetimi mezunuyum. 11 yıldır Afyonkarahisarda hukuk bürolarında avukat katibi ve yönetici asistanı olarak görev yaptım.Dava ve icra takip konusunda dava dilekçesi cevap dilekçesi cevaba cevap dilekçesi delil dilekçesi haciz satış icra takibi vb. gibi konularda deneyim sahibiyim. Martı Sinerji İcra Pro obi icra vb. gibi programların kullanımına hakimim. Okulumda devam zorunluluğu olmaması nedeniyle sadece sınav dönemlerinde okula gidip gelmekteyim.Bu nedenle sürekli olarak okul dönemi içerisinde de çalışıp daha fazla deneyim kazanabileceğim hukuk bürosu arıyorum. Saygılarımla!

CEMIL SANDUVACGenel

İZMİR İŞLERİNİZ İÇİN YARDIM

Merhaba; İzmir adliyesindeki icra dosyalarınızla ilgili işler için makul rakamlara dosyalara işlem yapılır. İyi çalışmalar. Avukat katibi. SİMGE DOĞAN Dokuz Eylül Ünv. Adalet yüksekokul mezunu. 5yıldır icra sektöründe. İletişim: 05446096367

SİMGE DOĞANGenel