İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Avukat katipliği

KİŞİSEL BİLGİLER  İSİM: FİRDEVS KARAKOYUN  DOĞUM YERİ: AFYONKARAHİSAR  DOĞUM TARİHİ: 24.03.2000  UYRUĞU: TC  MEDENİ DURUMU: BEKAR  CEP TELEFONU: 545 447 0720  E-MAİL: firdevskarakoyun03@gmail.com İŞ TECRÜBELERİ  Ege Eczanesi: yaz dönemi çalıştım  Sinanpaşa eczanesi: yaz dönemi çalıştım  Afyonkarahisar adliyesi: lise stajımı yaptım  Av. Tuğçe Çoban: yaz dönemi çalıştım  Av. Mahmut Ekici: üniversite stajımı yaptım ÖĞRENİM DURUMU  LİSE: Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/Adalet Bölümü  ÖNLİSANS: Necmettin Erbakan Üniversitesi/Adalet Bölümü YABANCI DİL/DÜZEYİ  İngilizce/Başlangıç BİLGİSAYAR BECERİLERİ  F klavye kullanımı (on parmak) KURS VE SERTİFİKALAR  Afyonkarahisar-Merkez Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu/Türk İşaret Dili REFERANSLAR  Av. Mahmut Ekici/Telefon numarası: 0532 051 7403  Av. Tuğçe Çoban/Telefon numarası: 0532 569 2202  Ecz. Alaaddin Boyacı/Telefon numarası: 0553 586 6753

Firdevs karakoyunGenel

Avukat Katibi olarak iş arıyorum.

12 yıllık iş tecrübemle Avukat Katibi olarak iş arıyorum. Ticaret Meslek Lisesi mezunu olmakla birlikte, AÖF Adalet mezunuyum. 10 parmak F klavye kullanmaktayım. Her türlü icra, dava takip işlerini itina ile yapabilirim. Avukat Katipliğinin gerektirdiği her türlü teknolojik cihaz ve programı kullanma yetisin ve becerisine sahibim. Bilgisayar tamir, bakım ve ağ ile ilgili tüm sorunları çözebilir, web sitesi yapabilirim.

Aykut TaşKatip İş Arayan

AVUKAT MESLEKTAŞ ARANMAKTADIR

Şuhut ilçesinde bulunan büromuzda birlikte çalışabileceğimiz, avukat meslektaş aranmaktadır.

VELİ ARABACIAvukat Arayan Avukat

Stajyer Avukat

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nde öğrenim görmekteyim. Kendime bir şeyler katıp geliştirebileceğim bir büroda çalışmak istiyorum.

Tuğçe KandemirGenel

Avukat sekreterliği

Liseyi okuyorum 23 yaşındayım sekreterlik yapmak istiyorum kapı açma telefonlara bakma çay servisi vs. Acil iş arıyorum.

Havva evrenGenel

Büro sekreterliği

Lisans işletme mezunuyum 2 yıl ingilizce ogretmenligi yaptım ve 2 sene dekan sekreterliği yaptim....temiz güvenilir ve daimi bir iş arıyorum....özellikle yazışmalarda ve dilekçe gibi yazı işlerinde tecrübeliyim.....Afyonda Adliye nin orada ikamet ediyorum....

Zehra AlyüzGenel