İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Ön muhasebe deneyim sahibiyim.

1977 doğumlu ön muhasebe deneyim sahibiyim.

İsmail tüfekKatip İş Arayan

Katibim iş arıyorum

Bir yıllık hukuk bürosunda iş deneyimim var icra takibinde iyiyim ofis içi işlere hakimim tebligat ve süre tutumda iyiyim öğretildiği taktirde hukuk dava ve ceza dava dosyalarına evrak yazabilirim

Güldeniz ayKatip İş Arayan

Avukat yanı elaman

Yalova Çınarcık Meslek Yüksekokulu ÖRGÜN Adalet bölümü mezunuyum . Adliyede staj gördüm. Is tecrübem vardır. F klavye ve on parmak bilgim vardır. 3 dakika da yaklaşık 120 kelime yazabiliyorum. Afyonda tıbbi görüntüleme bölümü okuyorum. Ogrenci oldugumdan ise ihtiyacim var .Perşembe, cuma , cumartesi ve pazar çalışabileceğim avukat yanında iş arıyorum.

Hatice Hilal ArıcıKatip İş Arayan

Tecrübeliyim

Muhasebe bölümü mezunuyum avukat yanında takip ve katiplik tecrübem var diksiyonnum çok düzgündür. Ayrıca istinaf ve yargıtay dilekçesi yazabilirim avukat personeli olarak iş arıyorum

Levent karakuvatKatip İş Arayan

İZMİR'DEKİ iş ve ava takipleri için avukat arayan meslektaşlar

İZMİR'de iş veya duruşmaların takibi için yardımcı olabilirim. İlgilenen meslektaşlarım 0506 736 18 11 numaralı telefonumdan veya av.sebaartun@gmail.com adresi üzerinden ulaşabilirler.

SEBA ARTUNGenel

Birlikte çalışabileceğimiz meslektaşlar arıyoruz.

Deneyimli yada deneyimsiz, stajyer yada ruhsat sahibi meslektaşlarımızla çalışmak istiyoruz. Ayrıntılar yüz yüze görüşülecektir.

Ömer SusuzAvukat Arayan Avukat