İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Avukat katipliği

Önlisans sosyal güvenlik mezunuyum 1ay sgk da staj yaptım.bölümümü derece ile bitirdim. Lise olarak adalet mezunuyum 1 yıl Afyon adliyesinde zorunlu staj yaptım.icra,asliye hukuk ,ağır ceza kalemlerinde çalıştım .acilen iş arıyorum.

Ümmü gülsüm yılmazKatip İş Arayan

İSTANBUL DURUŞMA VE DİĞER HUKUKİ İŞLERDE YARDIM

İş yoğunluğu olan meslektaşlarıma başta İstanbul Anadolu adliyesi olmak üzere Beykoz, Çağlayan, Bakırköy, Küçükçekmece ve Gaziosmanpaşa'daki duruşmalarında ve icra işlemlerinde kısa veya uzun vadeli olarak yardımcı olabilirim.

Sacit Uzhan Çamİl Dışı Duruşma

Avukat Katibi olarak iş arıyorum

Açık Öğretim Ön Lisans Adalet Bölümü Mezunuyum. Afyon Merkezde oturuyorum. Avukatlık Bürolarında çalışmak istiyorum.

Ezgi DAŞPINARKatip İş Arayan

İZMİR İŞLERİNİZ İÇİN YARDIM

Merhaba; İzmir adliyesindeki icra dosyalarınızla ilgili işler için makul rakamlara dosyalara işlem yapılır. İyi çalışmalar. Avukat katibi. SİMGE DOĞAN Dokuz Eylül Ünv. Adalet yüksekokul mezunu. 5yıldır icra sektöründe. İletişim: 05446096367

SİMGE DOĞANGenel

Avukat büro elemanı

Avukatlık bürosunda veya iş aramaktayım office programlarına hakimim 10 parmak klavye ve bilgisayar sertifikalarım mevcut. Acil işe ihtiyacım var.

Nilgün ElçiKatip İş Arayan

BURSA İLİ

BURSA BAROSUNDA AVUKATLIK MESLEĞİNİ İCRA ETMEKTEYİM. BURSA İLİ SINIRLARI İÇİNDE İCRA TAKİBİ, DOSYA SURET ALMA, DURUŞMADA BULUNMA, İFADE ALMA GİBİ İŞLEMLERİ İÇİN SİZ MESLEKTAŞLARIMA ÜCRET MUKABİLİNDE YARDIMCI OLABİLİRİM. İLETİŞİM 0544 678 0912 İYİ GÜNLER DİLERİM.

Av. Esma Sündüs BARANİl Dışı Duruşma